GR Serisi

 

HEDEFİNİZE PEDAL ÇEVİRİN

Horizon ailesinde yeni olan GR Serisi, gerçek yolda bisiklet sürme hissini evinize getiren bir tasarımla hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak.

YOLUNUZU SÜRÜN

 

Horizon ailesinde yeni olan GR Serisi, gerçek yolda bisiklet sürme hissini evinize getiren bir tasarımla evdeki zindeliği sonsuza kadar değiştirecek.

 

PEDAL ÇEVİRMENİN EN MOTİVE YOLU

Gelişmiş Glow Ride aydınlatma sistemi, sizi üç farklı sürüş aşamasından geçirerek formunuzu korumanıza ve gerçek bir açık hava yolculuğu hissini simüle etmenize yardımcı olur. Sürekli geri bildirim ve takip etmesi kolay rehberlikle, kendi kişisel bisiklet koçunuzun tüm yol boyunca yanınızda olduğunu hissedecek ve bindiğiniz her sürüşten daha fazlasını elde etmenize yardımcı olacaksınız.

SÜRMENİN ETKİLEYİCİ YOLU

 

Ücretsiz FitDisplay mobil uygulamamız egzersiz takibi, rekabet, sanal yolculuklar ve daha fazlasını sağlamak için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi Bluetooth aracılığıyla döngüye bağlar. FitDisplay, başlamanıza ve devam etmenize yardımcı olmak için favorilerinizi bile hatırlar ve egzersiz verilerinizi kaydeder. (Yalnızca GR7’de mevcuttur).