JOHNSON HEALTH TECH

Johnson Health Tech (JHT), 1975’ten beri kaliteli fitness ekipmanlarının tasarımı, üretimi ve pazarlanmasında uzmanlaşmıştır. 40 yılı aşkın bir süredir JHT, sürekli değişen fitness pazarında katlanarak büyümüştür. Dünyada ilk 3 içerisinde yer alan fitness markalarımız ile sektörde en hızlı büyüyen firma ünvanına sahipiz. Son teknolojiler ile donatılmış üretim tesisler ile tüm ekipmanlarını kendisi üreten Dünya’nın en büyük fitness üreticilerinden biri olmaktan gururluyuz. Markalarımız 90’ın üzerinde ülkede satılmakta ve profesyonel ve ev sektöründe pazarlanmaktadır. Ürün yeniliğine, yüksek kaliteye ve rakipsiz müşteri hizmetlerine olan bağlılığımız, JHT’yi dünya çapında lider fitness ekipmanı sağlayıcısı haline getirmiştir. Gerçekten dünyadaki en iyi fitness çözümlerini sunuyoruz.

Geçmişimiz, üretim süreçlerimiz ve başarılarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.johnsonhealthtech.com/tr/tur adresindeki global kurumsal sitemizi ziyaret edin.

MİSYON

Tüm yatırımlarını sağlık ve spor için yapan ve gelişmesine destek olmayı hedefleyen mükemmel bir ürün tedarikçisi olmak.

VİZYON

Müşterilerimizi rakipsiz kalitede gerçekten yenilikçi ürünler ve dünya çapında mükemmel bir organizasyon tarafından sağlanan benzersiz müşteri hizmetleri ile heyecanlandırmak.

YENİLİK

JHT’nin en güçlü yönlerinden biri olan ürün yeniliği, yaptığımız işin ve sektör trendlerini nasıl takip ettiğimizin ve müşteri ihtiyaçlarını nasıl karşıladığımızın merkezinde yer alır. Amerika merkezimizde bulunan Cottage Grove, Wisconsis’te bulunan Ar-Ge ekibimiz, ürün kalitesini korurken teknolojisini geliştirmeden sorumludur. Endüstrinin ilk katlanabilir eliptik bisikletinden, Climbmill Matrix’in piyasaya sürülmesine kadar, JHT’nin yaratıcı ve teknik kaynakları bizi fitness endüstrisindeki en yenilikçi ve en hızlı büyüyen oyuncu yaptı. Müşteri deneyimini sürekli olarak yeniden şekillendiriyor ve geliştiriyoruz.

ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME

JHT olarak, ürün geliştirmenin bir şirketi büyümeye iten itici güç olduğuna inanıyoruz. Uluslararası Ar-Ge ekibimiz, ergonomik bir tasarım, güncel yazılımları olan konsollara odaklanarak elektronik araştırma yapan Amerikalı, Tayvanlı ve Çinli mühendislerden oluşmaktadır.

TASARIM

Son derece yetenekli ve yaratıcı mühendislik ekibimiz ürün tasarım sürecini takip ediyor. Tamamı ile kendi bünyemizde olan ekibimiz ile, işimizi kendi mutfağımızda yapma avantajı, yeni ürünler tasarlarken veya geliştirirken kaynaklarımızı hızlı bir şekilde planlamamıza ve dağıtmamıza ve böylece üretim sürecinin uzunluğunu önemli ölçüde azaltmamıza olanak tanıyor.

TEST YAPMAK

JHT, mükemmel kalite ve dayanıklılığı garanti etmek için tüm ürünlerin piyasaya sürülmeden önce stabilite, direnç ve ömür testlerini gerçekleştiren özel bir departmana sahiptir.

ÜRETİM

Üretim tesislerimiz, endüstrideki en gelişmiş tesisler, son derece sağlıklı üretim alanları ve mümkün olan en yüksek hassasiyet ve kalite standartlarını korumayı başaran karmaşık bir robotik ve kalifiye işçi karışımıdır.
Daha fazla iş güvenliği taahhüdümüz, gelişmiş hava temizleme sistemlerimiz, destekli kaldırma cihazlarımız ve robotik kaynak sistemlerimizle kanıtlanmaktadır. Ayrıca dikey olarak entegre durumdayız, yani cihazların her bir bileşenini doğrudan tesislerimizden birinde üretiyoruz ve bu da bize tasarımdan üretime kadar ürün üzerinde tam kontrol sağlıyor. Şans eseri bir parçayı üretmezsek, iyi yapıldığından ve diğer bileşenlerle tam olarak çalıştığından emin oluruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sektördeki öncü niteliğimize sadık olarak Johnson Health Tech, şirket kültürümüze yerleşmiş olan önemli sürdürülebilirlik önlemleri almıştır. Hem yerel hem de küresel çevre ve insanlar üzerindeki etkimizi anlamaya ve iyileştirmeye çalışıyoruz. İşte bazı örnekler.

BİZİM ÜRÜNLERİMİZ

Ürünlerimizin nakliye etkisini azaltmak için, profesyonel koşu bantlarını 2008 yılında yeniden tasarladık. Yeni model, önceki modele kıyasla %23’ten daha az ağırlığa sahip ve %52 daha düşük nakliye boyutuna sahip ve bu da yakıt kullanımını azalttı. Matrix aynı zamanda entegre 15 ”dokunmatik ekranlı kendi kendine çalışan kardiyo fitness ekipmanını da ilk kez piyasaya sürdü. Profesyonel koşu bantlarımız, çoğu rakibe kıyasla, aslında enerji tüketiminde bir azalmaya neden oluyor, bu da kulüplerin – ürünlerimizi kullanarak – elektrik maliyetlerinden önemli ölçüde tasarruf edebileceğini gösteriyor.

BİZİM GEZEGENİMİZ

Yerel bir ortakla yapılan işbirliği sayesinde, sahip olunan polistirenin %100’ü geri dönüştürülüyor ve yeni satılabilir ürünlere dönüştürülüyor. Bu, düzenli depolama alanlarında tonlarca daha az atık anlamına gelir.

FABRİKALARIMIZ

ABD ofisimiz doğal bitki örtüsü, göletler ve yağmur suyu yönetim sahası ile çevrilidir. Doğal ışığı yakalamak için güneş panelleri inşa edilen tesisin tamamı, çevre koruma ve bina sakinlerinin memnuniyeti göz önünde bulundurularak tasarlandı.

SOSYAL SORUMLULUK

Sürdürülebilirlik çabalarımızın bir parçası olarak sosyal sorumluluk, kurumsal politikamız olmuştur ve her zaman olacaktır. Gelecek nesillerin kendi ihtiyaçlarını karşılama yeteneklerinden ödün vermeden bugünün ihtiyaçlarını karşılama yükümlülüğümüz olduğunun farkındayız. Bu yükümlülüğü ciddiye alıyoruz.

MARKALARIMIZ

logo-matrix-fitness

Matrix Fitness’in amacı, öne çıkan, üstün olan ve sektörde yeni endüstri standartlarını belirleyen profesyonel ekipmanlar oluşturmaktır. Profesyonel fitness pazarı için tasarlanmış yüksek kaliteli ürünler.

 
siteyi ziyaret edin

matrix-img

logo-vision-fitness

Vision, özel fitness pazarı için amiral gemisi markamızdır. Vision ürünleri, sürekli kullanıma bile dayanabilen son derece dayanıklı, güvenilir ve yüksek kaliteli fitness ekipmanları isteyen müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar.

siteyi ziyeret edin

vision-img

logo-horizon-fitness

Horizon Fitness, profesyonel kalitede fitness ekipmanları üretmektedir. Ev için eksiksiz bir koşu bandı, eliptik bisikletler, bisikletler ve çok işlevli ürün serisi. Horizon makineleri, fitness hedeflerine ulaşmak isteyen müşterilere konfor, kontrol ve kolaylık sağlamak için tasarlanmıştır.

siteyi ziyaret edin

horizon-img