ico-via_fit_ok

MİNİMUM ÇABA, MAKSİMUM SONUÇ

ViewFit Wi-Fi bağlantısı, egzersiz verilerinizi uygulamalarınıza ve cihazlarınıza gönderir, böylece bunları ait olduğunuz toplulukla paylaşabilirsiniz.

 
App Store Google Play Daha Fazlasını Bul

ANTRENMANINIZIN NASIL OLMASINI İSTİYORSUNUZ?

FitDisplay, tamamen size ait bir antrenman için Bluetooth aracılığıyla bağlanır. Beat programı yoğunluk değişiklikleri boyunca size rehberlik ederken en sevdiğiniz çalma listelerine zamanında geçin.

App Store Google Play

ico-johnson_drive

SESSİZ + DAYANIKLI + REAKTİF

Her adımda sürekli olarak yeniden kalibre eden duyarlı dijital iletim sistemi ile hızınızı koruyun. Koşu bandını evin herhangi bir odasında kullanmak da mümkündür, çünkü motor gürültüyü en aza indirir ve dayanıklılığı artırır.

ico-infinity_deck

SONSUZA KADAR KOŞ

En iyi yastıklama, bakım gerektirmeyen mumlu bant, en dayanıklı çift kaplamalı kart, sonsuza kadar çalışacak özel Vision Infinity Deck Sistemi.

ico-infinity_belt

UĞRAŞTIRMAYAN ANTRENMANLAR İÇİN

Endişesiz bir antrenmandan keyif almanızı sağlamak için, yağlama ihtiyacını tamamen ortadan kaldırmak için doğrudan bandın liflerine sentetik bir balmumu entegre ettik.

ico-variable_response

DEĞİŞKEN YASTIKLAMA

Tıpkı bir spor ayakkabı gibi, Horizon koşu bantları da koşunuzun tüm aşamalarında size doğru yastıklama ve destek sağlamak için 3 bölgeli bir sistem kullanır.

ico-6star

DOĞAL HAREKET UNSURLARI

En doğal ve rahat eliptik antrenmanı oluşturmak için altı ana tasarım ayrıntısı uyum içinde çalışır. Gidonlardan pedallara kadar her şey olması gerektiği yerde!

 

 

KONTROL PARMAKLARINIZDA

Exact Force Induction Brake anlık, yumuşak, hassas direnç sunar bir düğmeye basarak değişir ve hareketli parça olmadan daha sessizdir ve daha dayanıklıdır.

ico-feather_light

DAYANIKLILIK KOLAYLIKLA BULUŞTUĞUNDA

Geleneksel veya eliptik bir koşu bandının sağlamlığını ve hidrolik sistemimizle katlanabilir bir çerçevenin avantajını alın, makineniz zahmetsizce kapanacak ve egzersizler arasında kolayca yerleştirilebilecek.

ico-sprint8

KISA SÜREDE MÜKEMMEL SONUÇLAR

Sprint 8 bilime dayalı yüksek yoğunluklu interval antrenman programları, haftada sadece 3 antrenmanda daha fazla yağ yakmanıza, daha fazla kas yapmanıza ve etkili bir şekilde antrenman yapmanıza yardımcı olur.

Daha Fazlasını Bul

ico-energysaver

ENERJİ TASARRUF MODU

15 dakika hareketsiz kaldıktan sonra ürünlerimiz enerji tasarrufu modu sayesinde daha az elektrik tüketmek için bekleme moduna geçer.

DEVRİM HAVADA

Özel tasarımımız, güverte altında bir hava yastığı sistemine sahiptir hız ve eğimde önceden programlanmış değişikliklerle birlikte şişen 10 gerçek koşu yarışmasına dayanmaktadır.