logo-matrix-fitness

Matrix Fitness’in hedefi, sektörde öne çıkan, üstün ve yeni endüstri standartlarını belirleyen profesyonel ekipmanlar oluşturmaktır. Profesyonel fitness pazarı için tasarlanmış yüksek kaliteli ürünler.

 
siteye git!

matrix-img

logo-vision-fitness

Vision, özel fitness pazarı için amiral gemisi markamızdır. Vision ürünleri, sürekli kullanıma bile dayanabilen son derece dayanıklı, güvenilir ve yüksek kaliteli fitness ekipmanları isteyen müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar.

siteye git!

vision-img

logo-horizon-fitness

Horizon Fitness, profesyonel kalitede fitness ekipmanları üretmektedir. Ev için eksiksiz bir koşu bandı, eliptik bisikletler ve çok işlevli ürün serisi. Horizon makineleri, fitness hedeflerine ulaşmak isteyen müşterilere konfor, kontrol ve kolaylık sağlamak için tasarlanmıştır.

Siteye Git!

horizon-img

 

Synca Wellness, gerçek değerlerden ilham alan modern tasarımın ifadesidir. Modern tasarım yeniliklerinden ve fiziksel ve zihinsel rahatlamada mükemmelliğe ulaşma arzusundan etkilenen lüks bir sağlık markasıyız.

Siteye Git!

synca-img

Tempo Fitness ürün grubu, herhangi bir fitness eğitiminden kullanıcıları heyecanlandırabilecek, iyi kalite / fiyat oranına sahip güvenilir makinelere hayat verir.

Siteye Git!

tempo-img