Fitness Şimdi yenilendi!

Matrix Fitness ile evde hedeflerinize ulaşmanın bir sınırı yok. En sevdiğiniz antrenmanlardan özel programlara ve sonsuz eğlenceye kadar, bir sonraki antrenmanınızı istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Şimdi Satın Al!

Her iki dünyanın da EN İYİSİNİ İSTEYİN.

Evde eksiksiz egzersiz deneyimi için, iFit sizlerin yanında. Canlı stüdyo dersleri, Global Workouts, Google Maps Street View ile senkronize edilmiş kulüp kalitesinde ekipman ve dünyanın en ilham verici eğitmenleri tarafından yönetilen güç, yoga ve daha fazlasını içeren 16.000’den fazla etkileşimli antrenman yapabilirsiniz. Matrix ve iFit – evde fitness olması gereken her şey ve çok daha fazlası.

SMART FITNESS
just got smarter

Artık her egzersiz deneyimini güçlü olduğu kadar kişisel hale getirebilirsiniz. Tüm aboneliklerinizi kullanın. Terlerken özel HIIT programlarına katılın veya sürükleyici HD kalitesinde videoları izleyin. Yerleşik uygulamalar aracılığıyla en sevdiğiniz programların ve filmlerin keyfini çıkarın veya cihazlarınızı HDMI aracılığıyla bağlayın ve sizi harekete geçiren her şeyi yayınlayın. Gelişmiş Bluetooth ile akıllı ekipmanınızı kablosuz kulaklıklara, birlikte verilen kalp atış hızı monitörüne ve dünyanın en popüler egzersiz uygulamalarına bağlayabilirsiniz.

BIGGER, BRIGHTER
& BETTER THAN EVER

Yeniden tasarlanan ev kardiyo koleksiyonumuz, egzersiz yapma şeklinizi geliştirmek için çeşitli konsollar sunar. XR LCD konsolumuzla işi basit tutun veya çok çeşitli eğitim programları, sınırsız eğlence seçenekleri ve gelişmiş Bluetooth için dokunmatik ekranlı konsollarımıza geçin. XIR ve XUR konsollarımızın her ikisi de cihazlarınızı bağlamak için bir HDMI bağlantı noktası içerir ve XUR konsolumuz parlak, yüksek çözünürlüklü 22″ ekranıyla sürükleyici egzersizde en üst noktayı sunar.

XR
SIMPLY PERFECT

XER
INTUITIVE APP INTERFACE

XIR
ENTERTAINMENT EXCELLENCE

XUR
THE ULTIMATE IN ENTERTAINMENT

KOŞU BANDI

ELİPTİK BİSİKLET

DİKEY BİSİKLET

YATAY BİSİKLET