Satış Koşulları

Aşağıda listelenen koşullar, tedarikçi Johnson Health Tech Italia spa ile tüketici arasındaki ürünlerin satışını düzenler.
Tüketicileri bildirilen satış koşullarını dikkatlice okumaya davet ediyoruz.

 

SÖZLEŞME

Www web sitesinde yapılan satın alımlar. johnsonstore.it, aşağıdaki satın alma koşulları tarafından açıkça belirtilmemesine rağmen, 6 Eylül 2005 n. 206, mesafeli sözleşmelerle ilgili olarak tüketicilerin korunmasına ilişkin.
– Satış yapabilmek için ilk şart, yaşta olmaktır
– Ürünlerin satışına yalnızca İtalya topraklarında izin verilmektedir

 

TEDARİKÇİ

Www web sitesinde yer alan ürünlerin tedarikçisi. Johnsonstore.it, Johnson Health Tech Italia spa, Zona Industriale Campolungo n. 11, 63100 Ascoli Piceno, KDV / Cf 01837060449.

 

ÜRÜN

Ürünlerin teknik özellikleri tedarikçi tarafından online katalogda belirtilmekte ve ürün föyünde yer almaktadır.
Johnson Health Tech Italia spa, ürün özelliklerinde veya belgelerde yanlışlık olması durumunda tüm sorumluluğu reddeder.
Ürünlerin özellikleri bağlayıcı değildir ve üretici tarafından önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Nelerin yayınlandığını kontrol etmek ve muhtemelen güncellemeye devam etmek için fark ettiğiniz herhangi bir farklılık olması durumunda bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

 

ÜRÜNLERİN FİYATI

KDV ve diğer tüm vergileri içeren fiyatlar her ürünün yanında gösterilir. Faturalandırılacak tutar, her bir ürünün yanında belirtilen tutar olacak ve sonraki güncellemeleri hesaba katmadan, sipariş tamamlandığında sayfada görüntülenecektir.
Johnson Health Tech Italia Spa, önceden haber vermeksizin ürünlerin fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Ürünlerle ilgili herhangi bir fiyat değişikliği web sitemizde görülebilecek ve yalnızca gerçekte görüntülendiklerinde resmi olacaktır.

 

SİPARİŞİN KABULÜ VE KULLANILABİLİRLİĞİ

Çevrimiçi sipariş resmileştirildikten sonra, Johnson Health Tech Italia spa müşterinin e-postasına siparişin kabul edildiğine dair bir onay gönderecektir. Müşteri bu e-postayı saklamaya davet edilir.
Siparişin kısmen veya tamamen yerine getirilmesinin mümkün olmaması durumunda, Johnson Health Tech Italia spa, ürünün mevcudiyetini bekleyip beklemeyeceğine veya tutarı zaten ödemişse iade edilip edilmeyeceğine karar verebilecek müşteriyi derhal bilgilendirecektir.

 

GÖNDERİ

Johnson Health Tech Italia spa, siteden yapılan her satın alımda 100,00 € üzerindeki siparişler için nakliye masraflarını içerir. Daha az miktardaki siparişler için 8,00 Euro’luk sabit katkı payı vardır.
Johnson Health Tech Italia spa, önceden haber vermeksizin ürün fiyatlarını ve nakliye ücretlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Zemine teslimat ve / veya aletlerin montajı / montajı için nakliye SAĞLANMAZ; bu hizmetlerin ek bir maliyeti vardır. Müşteri bu ek hizmetlerle ilgileniyorsa, sipariş onayına yanıt vererek e-posta yoluyla fiyat teklifi ve hizmet talep edebilir .

 

ÖDEME:

Satın alma işlemleriniz için ödeme şu şekilde yapılabilir:

• BANKA HAVALESİ: Müşteri, havaleyi yapmak için gerekli bilgileri sipariş onayı ile birlikte e-posta yoluyla alır.

• KREDİ KARTI: Müşteri kredi kartı ile rahat ve hızlı ödeme yapar. Müşterinin kart verileri, işlem adımları sırasında% 100 güvenli, tamamen şifrelenmiş ve okunamaz olacaktır.

• PAYPAL: PayPal ile bir hesabın açılmasını sağlayan çevrimiçi bir ödeme sistemidir. Tutar PayPal hesabınızdan çekilir. PayPal, alıcının bilgilerini korur. Gerçekleştirilen her işlem için PayPal’dan bir onay e-postası gönderilecektir. Miktar, sipariş edinme sırasında PayPal hesabından düşülür. Siparişin iptali durumunda tutar müşterinin Paypal hesabına iade edilir.

• TESLİMDE NAKİT: Teslimatta nakit satın alma durumunda, siparişin toplam tutarına 6,99 Euro ek katkı uygulanır ve ödeme yöntemi seçilirken açıkça vurgulanır. Nakit olarak veya Johnson Health Tech Italia’ya hazırlanan banka poliçesi ile ödeme yapmak mümkündür. Yalnızca tutarı 2,999 € ‘dan az olan siparişler için kargoya tam tutarı vererek nakit ödeme yapabilirsiniz. Miktarı 5.000 € ‘dan az olan siparişler banka poliçesi ile ödenebilir. Posta kasiyer çeklerinin kabul edilmeyeceği unutulmamalıdır.
Faks numarasına 0736 892452 veya e-posta adresi için 39 çek bir kopyasını göndermek için gerekli [email protected] sipariş ürünleri göndermeden önce sipariş numarasını gösteren.
Dikkat: Koronavirüs acil durumu nedeniyle kapıda nakit ödemeler geçici olarak askıya alındı.

• “Sella Kişisel Kredi” FONLAMASI: Bu ödeme şeklini seçerek, taksitinizi seçebileceğiniz ve doğrudan online sözleşmeyi imzalayarak siparişinizi tamamlayabileceğiniz Sella Bireysel Kredi web sitesine yönlendirileceksiniz. DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Dikkat: Siparişin işlenmesi ve ürünün fiili mevcudiyeti, Banca Sella tarafından kredinin önceden onayına tabidir.

 

TESLİMAT:

Johnson Health Tech Italia spa, ekspres kurye ile satın alınan ürünleri, kurye ile bir telefon randevusu alarak ülke genelinde teslim edecektir. Bu nedenle, iletişim kurulacak geçerli bir telefon numarası bırakmak müşterinin sorumluluğunda olacaktır.
Kurye ile teslimat, pazartesiden cumaya normal çalışma saatleri içinde gerçekleşir. Kuryenin, alıcının yokluğu nedeniyle teslimat yapamaması durumunda, iki denemeden sonra, teslimatı ayarlamak için iletişim bilgilerini içeren bir bildirim bırakacaktır.
Müşteri, olası teslimat gecikmelerini veya herhangi bir kötü hizmeti bildirmeye davet edilir.

 

TESLİMAT SIRASINDA YAPILMASI GEREKENLER:

Müşteri şunları doğrulamalıdır:
– Yeni, paketlenmiş bir paketin standart özelliklerine uyması gereken paketin bütünlüğü. Hasarlı veya ıslak olmamalıdır.
– Paket sayısının sevk irsaliyesinde bildirilene tam olarak karşılık geldiği
– Herhangi bir anlaşmazlık derhal kuryeye bildirilmelidir
– Kurye, malları yerde, dolayısıyla müşterinin varış yerinde, ancak yerde DEĞİL. Kurye, kamyon tipi bir hizmet yürütür, bu nedenle boşaltma sırasında yardım edilmelidir.
– Sipariş anında hamaliye hizmeti talep edilmedikçe, ürünün eve getirilmesi müşterinin sorumluluğunda olacaktır.
– Ürünle birlikte kargo ile teslim edilen faturanın beraberindeki fatura da garanti amacıyla saklanmalıdır. Garanti, ambalajın içindeki kartpostalın doldurulmasıyla veya markayla ilgili web sitesinde online olarak garanti formunun doldurulmasıyla etkinleştirilebilir.

 

TAŞIMA KAYNAKLI HASAR DURUMUNDA YAPILMASI GEREKENLER

Teslimat sırasında ambalaj hasar görmüşse, uygun kutuya “İhtiyati hak ile kabul ediyorum” ibaresi ile imzalanmalıdır.
Bunun yerine, gözle görülür şekilde bozulmuş ve hasar görmüşse paketi reddetmeniz önerilir.
0736 2269232 numarasıyla ilgili sahip olabileceğiniz herhangi bir şüphe veya bilgi için hazırız.

 

VAZGEÇME HAKKI

Kanun Hükmünde Kararname uyarınca 206/2005, Müşteri sipariş teklifini iptal etme hakkına sahiptir. Bu hakkı kullanmak için Müşteri, satıcının ofisine yazılı bir iletişim gönderebilir: Johnson Health Tech Italia spa – Zona Industriale Campolungo, 11 – 63100 Ascoli Piceno. Bu sipariş notunun imzalandığı tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde iadeli taahhütlü mektupla gönderilmelidir veya teyit edilmesi şartıyla aynı süre içinde telgraf, e-posta veya faks ile de gönderilebilir. Takip eden kırk sekiz saat içinde iadeli taahhütlü mektupla alındı ​​teyidi.
Mallar teslim edildiyse, Müşterinin geri çekilme kararını bildirdiği tarihten itibaren 14 iş günü içinde Johnson Health Tech Italia spa – Zona Industriale Campolungo, 11 – 63100 Ascoli Piceno’ya eksiksiz olarak iade etmesi gerekir. sözleşme. İade masrafları müşteriden tahsil edilir.

 

CAYMA HAKKI KULLANMA YÖNTEMİ

Cayma hakkı müşteri tarafından siparişin tamamlanmasının ardından 14 gün içinde kullanılabilir. Uygun CAYMA MEKTUBU doldurarak, cayma hakkını kullanma arzusu, iletişim yoluyla malların alınmasından itibaren çalışmak

Para çekme işlemi aşağıdaki şekillerde
iletilebilir: [email protected] adresine bir e-posta göndererek
veya 0736.892452 numarasına bir faks göndererek
veya aşağıdaki adrese iadeli taahhütlü posta ile bir mektup göndererek:
Johnson Health Tech Italia spa
Zona Industriale Campolungo 11
63100 Ascoli Piceno
Müşteri, yukarıda belirtilen iletişimde şunları sağlayacaktır: faturanın numarası ve tarihi, geri ödeme havalesinin alınacağı banka bilgileri. (IBAN) – Hesap sahibinin faturadakinden farklı olması durumunda belirtilmesi ve yetkilendirilmesi gerekir.
Mallar teslim edildiyse, Müşterinin geri çekilme kararını bildirdiği tarihten itibaren 14 iş günü içinde Johnson Health Tech Italia spa – Zona Industriale Campolungo, 11 – 63100 Ascoli Piceno’ya eksiksiz olarak iade etmesi gerekir. sözleşme. İade masrafları müşteriden tahsil edilir.

 

TEDARİKÇİ GERİ ÇEKİLME

Johnson Health Tech Italia spa, siparişi 30 gün içinde geçici olsa bile mevcut olmaması nedeniyle işleme alamazsa, tedarikçi olarak geri çekebilir. sanat uyarınca sipariş tarihinden itibaren. 185/99 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 6 paragraf 2. Müşteri, halihazırda ödenmiş herhangi bir meblağ için geri ödeme alma hakkına sahip olacaktır.
Halihazırda ödenmiş olan ve siparişin tamamına (nakliye masrafları katkısı dahil) veya geri çektiğiniz ürünlerin bir kısmına karşılık gelen tutarın geri ödemesi 30 gün içinde banka havalesi ile yapılacaktır. malların müşteri tarafından sevkıyatından.

 

ÜRÜNLERE İLİŞKİN GARANTİ

Tüm ürünler garanti kapsamındadır, süresi satın alınan ürün föyünde belirtilmiştir. Garanti, ürünün:
– yalnızca ev ortamında özel kullanım için kullanılması;
– orijinal alıcının mülkiyetinde kalır;
– Johnson Health Tech Italia SpA tarafından yetkilendirilmemiş personel tarafından uygunsuz kullanım, kurcalama, modifikasyonlardan kaynaklanan kazalardan dolayı hasar görmemişse Vision, Horizon, Tempo ürünlerinin garanti süresi boyunca Johnson Health Tech Italia SpA taahhüt eder, tercihinize bağlı olarak, satın alma tarihinden itibaren 24 ay süreyle orijinal malzeme veya üretim hatası olan parçaları ücretsiz olarak değiştirmek veya onarmak için: TEMPO koşu bandı motoru 3 yıl garantilidir, HORIZON koşu bandı motoru 7 yıl garantilidir, VISION VM koşu bandının motoru 10 yıl garantilidir. Garanti yalnızca ulusal bölgede kurulan aletler için geçerlidir.
Garanti, ambalajın içindeki kartpostalın doldurulmasıyla veya markanın web sitesinde online olarak garanti formunun doldurulmasıyla etkinleştirilebilir. Müşteri satın aldığı ürünlerde kusur bulursa 0736 2269232 numaralı telefonu arayarak sorunu bildirebilir veya cayma hakkını kullanabilir.
Kusur 10 gün sonra bulunursa, tüketici derhal Johnson Health Tech Italia spa’yı aşağıdaki şekillerde bilgilendirmelidir.
[email protected] adresine e-posta göndererek
– n’ye faks göndererek. 0736.892452
– Aşağıdaki adrese alındı ​​bildirimi ile kayıtlı posta ile bir mektup göndererek:

Johnson Health Tech Italia spa
Sanayi bölgesi Campolungo, 9
63100 Ascoli Piceno
Bu belgeler, garanti kapsamında onarımlar için saklanmalıdır. Johnson Health Tech Italia spa, her türlü bilgi için kullanılabilir durumda kalır.
Herhangi bir Home Fitness ekipmanının hasar görmesi müşteriden kaynaklanıyorsa, kazara bile olsa, onarım maliyetleri (teknisyen ve yedek parçaların müdahalesi) müşteri tarafından karşılanacaktır.

Müşteri, ürünü satın aldıktan sekiz ay sonra 35 Euro’luk görüşme ücretini ödemek zorundadır, garanti ancak müşteri sözlü fişe veya ürün modelinin satıldığı satın alma faturasına sahipse geçerlidir.

 

TÜKETİCİLER İÇİN ONLINE UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜ

Avrupa’da ikamet eden tüketiciler, Avrupa Komisyonu’nun alternatif bir anlaşmazlık çözüm aracı sağlayan çevrimiçi bir platform oluşturduğunun farkında olmalıdır. Bu araç, Avrupalı ​​tüketiciler tarafından, çevrimiçi olarak girilen mal ve hizmetlerin satışına yönelik sözleşmelerle ilgili ve / veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlığı adli olmayan bir şekilde çözmek için kullanılabilir. Sonuç olarak, Avrupalı ​​bir tüketiciyseniz, bu platformu Mülk Sahibi ile girdiğiniz çevrimiçi sözleşmeden kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlığın çözümü için kullanabilirsiniz. Platforma aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilir ( http://ec.europa.eu/consumers/odr/ ).
Veri Kontrolörü, bu belgede yayınlanan e-posta adresine e-posta ile gönderilen herhangi bir soruyu yanıtlamaya hazırdır.

 

KİŞİSEL VERİLERİN GİZLİLİĞİNİN KORUNMASI (DL 675/96 ve müteakip değişiklikler ve eklemeler)

Johnson Health Tech Italia spa, “sipariş formu” doldurularak veya başka herhangi bir şekilde sağlanan kişisel verilerin 565 sayılı Kanun uyarınca işlendiğini duyurur. 675/96 ve müteakip değişiklikler ve eklemeler.
Bu veriler, doğrulama, değiştirme veya iptal etme ve 675/96 sayılı Kanunun 13. Maddesi (ve müteakip değişiklikler ve eklemeler) tarafından sağlanan diğer herhangi bir hakkın kullanılması için müşteriye açık kalır.
Veriler, ilk sipariş veya kayıt sırasında bir müşteri veritabanına girilir.
Bu verilere istinaden Johnson Health Tech Italia spa şunları duyurur:
– Ürünler için sipariş vermek veya belirli hizmetlere erişmek istiyorsa müşteri verilerinin toplanması ve işlenmesi gereklidir (bu durumda tüketicinin reddetmesi, siparişin yerine getirilmesini veya hizmete erişilmesini imkansız hale getirecektir), diğer herhangi bir durumda isteğe bağlı iken
– müşteri verileri yazılı olarak ve elektronik ortamda işlenecektir; bunların işlenmesi, sipariş edilen ürünlerin ödeme, ödeme ve teslimat işlemleri, kanunla belirlenen veya Yetkililer tarafından sipariş edilen yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve açık yetkilendirme üzerine, etkileşimli ticari ve promosyon bilgileri ve Pazar araştırması.
– Johnson Health Tech Italia spa, ödemelerin yönetimi için bankacılık kurumları ve nakliye için kuryelerin sözleşmeye dayalı olarak yerine getirilmesi için gerekli veya işlevsel konular dışında, tüketici verileri üçüncü şahıslara iletilmeyecek veya ifşa edilmeyecektir. Tüketici tarafından, satın alınan ürünlerin, tüketicinin Johnson Health Tech Italia spa’dan talep etmiş veya yetkilendirmiş sayacağı hizmetlerin yürütülmesi için gerekli faaliyetleri ve hizmetleri sağlayan üçüncü şahıslar.
Tüketici verileri, aksi belirtilmedikçe, Johnson Health Tech Italia spa sitelerinden satın aldığı bir veya daha fazla ürünü hediye olarak göndermeye karar verdiği kişiye iletilecektir.
Bu iletişim, anonim bir paketin alıcısı olan kişide güvensizlik yaratmamak için uygundur.

 

İŞLEMLERİN GÜVENLİĞİ

Johnson Health Tech Italia spa, müşteriye kredi kartıyla yapılan ödemelerinin güvenliğini garanti etmek için uluslararası güvenli Paypal ödemeleri devresi aracılığıyla kredi kartı ile ödeme hizmeti sunmaktadır.
Sipariş tanımlandıktan ve Paypal üzerinden kredi kartı ile ödeme seçeneği (Visa, Mastercard, Visa Electron, American Express, Carta Aura ve diğerleri için mevcuttur) talep edildiğinde, otomatik olarak güvenli Paypal sunucusuna yönlendirileceksiniz. şunları girmelisiniz: alınan sipariş verileri; kredi kartı numarası ve son kullanma tarihi ile doldurulacak alanlar; sipariş sepetine dönmek için bir düğme, ödemeyi onaylamak için bir düğme.
Bu noktada, kart verilerini şifreli ve dolayısıyla güvenli bir şekilde işleyen (yetkilendirme ve muhasebe aşamaları) Paypal’a göndererek boş alanları doldurup ödemeyi onaylamak ve anında sonuca ilişkin bir yanıt sayfası sağlamak yeterli olacaktır. operasyon.
Kredi kartı bilgileriniz asla ifşa edilmeyecek, aslında sadece yetki vermesi gereken bankacılık kurumları tarafından alınacaktır. Johnson Health Italia spa yalnızca sonuçtan haberdar edilir. Kredi kartınızla ilgili hiçbir veri, siparişinizle ilgili belgelere yazılmayacak, sistemlerimizde veya ekspres kurye sistemlerinde saklanmayacaktır.